Haber Detayı
11 Mart 2021 - Perşembe 09:48
 
Radyo Trend artık Gebze Center AVM’de
Gebze Center AVM’de, Kocaeli ve çevresinde yıllardır en fazla dinlenen Radyo Trend’in Gebze Center AVM Stüdyosu açıldı.
AVM ZOOM Haberi


Gebze Center AVM’de, Kocaeli ve çevresinin en fazla dinlenen radyosu ‘Radyo Trend’in Gebze Center AVM Stüdyosu 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde açıldı. Fiks Medya kuruluşu olan Radyo Trend’in amacı, yakaladığı ve uzun yıllardır koruduğu geniş dinleyici kitlesine sesini her gün daha da geliştirerek ulaştırmak ve daha da yakın olmak.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan Gebze Center AVM’de açılan Radyo Trend; dinleyicilerine her zaman olduğu gibi yine en yeni, en iyi ve en kaliteliyi sunmayı hedefliyor. Sıcak, neşeli, pozitif ve enerjik bir frekans arayan, Türkçe Pop Müzik ve Yabancı Hit Müziklerle vakit geçirmek isteyen herkes; karasal olarak 104.3 frekansından Kocaeli, Gebze, Sakarya (bir bölümü), Yalova ve İstanbul’dan (Anadolu yakası Pendik’e kadar) radyoyu dinleyebiliyor.

Radyo Trend karasal yayın dışında internet üzerinden www.radyotrend.com web sayfasından da erişim sağlanabiliyor.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. FİBA CPM yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Gebze Center AVM

hakkında ayrıntılı bilgi için www.gebzecenter.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Kaynak: Editör: Mahinur Aktan
 
Etiketler: Radyo, Trend, artık, Gebze, Center, AVM’de,
Haber Videosu
Yorumlar
En Çok Okunanlar
Anketler
Yeni sitemizi nasıl buldunuz ?
Haber Yazılımı