Haber Detayı
26 Şubat 2021 - Cuma 15:15
 
Xiaomi’nin Gebze Center AVM Mağazası Açıldı
Gebze Center AVM, Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin ürünlerinin satıldığı Mi Store mağazasını geniş marka karmasına ekledi.
TEKNOLOJİ Haberi


Gebze ve bölge halkı için önemli bir yaşam merkezi haline gelen Gebze Center AVM, Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin ürünlerinin satıldığı Mi Store mağazasını geniş marka karmasına ekledi. Herkes tarafından ulaşılabilen kaliteli teknoloji ürünleri satan Mi Store, kapılarını 25 Şubat’ta ziyaretçilerine açtı.

Açılışa Xiaomi Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İrfan Öztürk, Xiaomi Türkiye Perakende Müdürü Joe Zhou, Mieko Türkiye Genel Müdürü Sichang Hong, Mieko Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Risalet Mehmet, Xiaomi Türkiye Perakende Operasyonlar Müdürü Fuat Mert Kaya, Xiaomi Gtm Tiger Chen, Xiaomi Mi Store Operasyonlar Müdürü Murat Taslak, Gebze Center AVM Müdürü Yusuf Karaca, Gebze Center AVM Kiralama ve İş Geliştirme Direktörü Rahmi Aydın, Gebze Center AVM Operasyon ve Varlık Geliştirme Direktörü Ali Cemil Çavdar katıldı.

Gebze Center AVM Mi Store mağazası, en son teknoloji ürünleri; cep telefonları, elektrikli scooterlar, akıllı robot vakum süpürgeler, projeksiyon cihazları, akıllı saatler, bluetooth kulaklıklar, ses sistemleri ve akıllı ev sistemlerinden oluşan geniş bir teknolojik ürün karması ile misafirlerini ağırlayacak. 132 metrekarelik bir mağaza ile hizmet verecek Mi Store, teknoloji alışverişinin yeni adresi olacak.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. FİBA CPM yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Gebze Center AVM hakkında ayrıntılı bilgi için www.gebzecenter.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Kaynak: Editör: Serhat Mocan
 
Etiketler: Xiaomi’nin, Gebze, Center, AVM, Mağazası, Açıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
En Çok Okunanlar
Anketler
Yeni sitemizi nasıl buldunuz ?
Haber Yazılımı