19 Ağustos 2019 Pazartesi 07:49
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MODA TREND Tüm Haberler  
2011 yılına “Mor” damgasını vuracak
2011 yılının en can alıcı rengi mor olacak. Morun gizemli ruhunu makyajınızda yansıtarak tüm bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz. Gözlerdeki büyüleyici mor tonları, menekşe ve mürdüm, tırnaklarla birleşerek güzelliğinize güzellik katacak...
Giriş Zamanı:01 Şubat 2011 Salı

Gizemli mor bakışlar...
Büyüleyici gözlere mor tonlarıyla sahip olabilirsiniz. Menekşe moru tonuyla Flormar Mono Eye Shadow, gözlerde gizemli bir görünüm sağlarken, bakışlarınıza derinlik katıyor. Pratik kullanım için tasarlanan küçük kutusu ile makyaj çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz Mono Eye Shadow’un mor haricinde birbirinden farklı 24 rengi bulunuyor.
Fiyatı: 6.20 TL.Mor renk tırnaklar...
Menekşe, mürdüm, eflatun... Sizin morunuz hangisi? Birbirinden güzel mor tonları barındıran Flormar Oje, dış etkenlere karşı uzun süre dayanma özelliği ve gözle görülür parlaklığı ile, tırnaklarda kalıcı ve göz alıcı renkler yaratıyor. Flormar, temiz tırnağa doğal bir görünüm için tek kat, canlı ve parlak bir görünüm için 2 kat uygulanmasını öneriyor. Flormar Oje’de seçim yapmakta zorlanacağınız onlarca farklı renkten bir tanesi mutlaka sizin için.
Fiyat: 1.75 TL.Flormar Hakkında
Flormar, güzellik dünyasında tecrübenin sesi. Flormar markasının tarihçesi yaklaşık 1950'li yıllara dayanıyor İtalya'nın Milano kentinde doğan marka 1972 yılında tüm üretimini Türkiye'ye taşıdı ve hemen ardından markanın lisansı alındı. Böylece Flormar'ın Türkiye'deki 37 yıllık serüveni de başlamış oldu. Flormar ilk yıllarda oje ile girdiği pazarda başarısını her geçen gün biraz daha arttırarak kısa zamanda Türk kadınının oje seçiminde vazgeçilmez hale geldi. Faaliyete geçmesinden bir süre sonra başarısını bir adım daha ileri götüren Flormar, renkli kozmetik ürünleri pazarına da girdi. O günden beri, allıktan fondötene , fardan maskaraya, rujdan ojeye kadar uzanan geniş ürün yelpazesini yüksek kalite ve uygun fiyat prensibi ile tüketicilerine sunmakta.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler