19 Ağustos 2019 Pazartesi 08:19
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MODA TREND Tüm Haberler  
Gamze Saraçoğlu IFW Defilesi görücüye çıkıyor
Gamze Saraçoğlu’ndan İstanbul Fashion Week (IFW) kapsamında sergilenecek muhteşem bir koleksiyon: “Black Ink”. İTKİB’in organizasyonuyla 5 Şubat’ta düzenlenecek defilede 17. yüzyıla damgasını vuran barok döneminin görkemi bir kez daha ortaya koyuluyor.
Giriş Zamanı:02 Şubat 2011 Çarşamba

Gamze Saraçoğlu’ndan İstanbul Fashion Week (IFW) kapsamında sergilenecek muhteşem bir koleksiyon: “Black Ink”.

İTKİB’in organizasyonunda, Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD), İstanbul Moda Akademisi (İMA) işbirliğiyle, limango’nun co-sponsorluğunda, 5 Şubat’ta düzenlenecek defilede 17. yüzyıla damgasını vuran barok döneminin görkemi bir kez daha başarılı tasarımcı tarafından ortaya koyuluyor.

limango, Gamze Saraçoğlu’nun İstanbul Fashion Week kapsamında 5 Şubat’ta düzenlenecek olan defilesinin co-sponsoru oldu. Ana temasını 1700’lerin yazışma dilinin bir simgesi olan siyah mürekkebin oluşturduğu defilede koleksiyondaki çok seslilik müziklerine de taşınıyor.

Kıyafetler kadar bizleri o döneme götürecek müzikler ve atmosferle de dikkat çekecek bu moda performansı, koleksiyonla aynı ismi taşıyan özel bir parfümüyle de dikkat çekecek.

limango co-sponsorluğunda gerçekleşecek defilenin hemen ardından Gamze Saraçoğlu’nun ‘Black Ink’ koleksiyonu için Enerji Müzesi’nde limango’nun organize ettiği bir davet gerçekleşecek. ‘Private Break’ adı verilen bu organizasyona sadece davetlilere ulaştırılan özel limango kartlarıyla giriş yapılabilecek.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler