26 Şubat 2018 Pazartesi 00:54
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Özdilek Eskişehir AVM açıldı
Ev tekstili ve perakende kuruluşu Özdilek Grubu’nun yaptığı Eskişehir Özdilek AVM açıldı.
Giriş Zamanı:26 Aralık 2011 Pazartesi
Güncelleme: 13 Ocak, 2012 Cuma

Özdilek Grubu’na 45 milyon dolara mal olan 45 bin metrekarelik alana sahip 8’inci alışveriş merkezinde 600 kişi istihdam edilecek.
 

Eskişehir’in Merkez Tepebaşı semtinde yer alan Özdilek Alışveriş Merkezi’nin açılışına AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, CHP Milletvekili Kazım Kurt, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Özdilek Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve vatandaşlar katıldı.
 

Tekstil ve perakende sektörünün öncü firmalarından olan Özdilek, Eskişehir’de açtığı alışveriş merkezi ile büyümesine devam ediyor. Eskişehir’e büyük bir canlılık katacak, alternatifli alışveriş merkezi olacak Özdilek Alışveriş Merkezi; Tepebaşı Belediyesi sınırları içerisinde, Anadolu Üniversitesi karşısında, Hava Müzesinin karşısında bulunuyor. 45 milyon dolarlık bir yatırım olan ve şehrin önemli kavşak noktaları arasında yer alan Özdilek Alışveriş Merkezi, insanların kolaylıkla ulaşabileceği konumuyla ön plana çıkıyor.
 

45 milyon dolara mal olan ve 45 bin metrekare alana sahip, 600 personelin istihdam edildiği Özdilek Alışveriş Merkezi bünyesinde Özdilek  Hipermarket, Özdilek Büyük Mağaza, Özdilek Kafe - Restoran, 7 salondan oluşan Özdilek Cinetime Sinema ve 5 Boyutlu Sinema, Starpark Lunapark, Teknosa Extra, Burger King, Sbarro, Popeyes, Polen Tantuni, Turkcell, Playtime, eczane ve optik mağazası bulunuyor. Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi’nde SPA Wellness tesisleri de yer alıyor. Yeşil alanlar, açık otopark ve 622 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla hizmet verecek olan Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi,  aydınlık, ferah, güvenli ve rahatlığı ön plana çıkaran mimari özellikleri ile yılda yaklaşık 5 milyon ziyaretçiyi hedefliyor.
 

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi, insanların şehirden gelip araçlarını park edip, rahatça alışverişlerini yapabilecekleri, isterlerse çeşitli etkinliklere katılabilecekleri, dinlenip, eğlenebilecekleri, açık mekanlarda dolaşabilecekleri, özgür bir ortamda birçok fonksiyonu bir arada bulabilecekleri bilinen Özdilek hizmet kalitesinde yaşayabilecekleri bir konsepte sahip. Alışveriş merkezi konumu, müşteri odaklı mimarisi, kalitesi ve teknolojisi ile modern bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak tasarlanırken yılın her günü ziyaretçilerine rahatça alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor.
 

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi mimarı yapısı ve modern tesisleri ile şehre büyük bir canlılık katacak. Mimari projesinde bulunan 73 konutluk modern yaşam alanı ve SPA tesisleri ile yaşamı kolaylaştıracak. Yakında hizmete açılacak olan Özdilek Qualitasspa ile ziyaretçilerin stres atmasına yardımcı olacak. Fitness’dan saunaya, Türk hamamından masaja, pilates’den yogaya her şey SPA’da yaşanacak.
 

İlgili Kelimeler: AVM'ler, Özdilek Grubu, Özdilek Eskişehir AVM, Qualitasspa

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler