18 Haziran 2019 Salı 17:08
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 OUTLET DÜNYASI Tüm Haberler  
Kifidis, Ulusoy Outlet'te
Dünyaca ünlü ayakkabı markalarının da Türkiye distribütörü olan Kifidis, mağaza sayısını gün geçtikçe arttırıyor.
Giriş Zamanı:03 Mart 2012 Cumartesi

Dünyaca ünlü ayakkabı markalarının da Türkiye distribütörü olan Kifidis, mağaza sayısını gün geçtikçe arttırıyor. Felsefesini her ayağa konfor getirmek üzerine kuran ve  Türkiye’nin her yerinde mağaza açmayı hedefleyen Kifidis, bu kez Susurluk halkıyla buluşacak. Bünyesinde pek çok farklı sektörden markayı barındıran Ulusoy Outlet’teki yerini Mart ayı içinde alıyor.
 

Kifidis, 93 yıllık tecrübesiyle, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden ürün sayısını 1000’e yükseltti. İlk yürüyüş ayakkabısı ve basınca göre satılan ilk varis çorapları gibi birçok ilke imza attı. Çalışmalarıyla ve araştırmalarıyla,  Türk tüketicisine sağlığı için iyiyi  sunmayı kendine hedef edinirken, diğer yandan Türkiye’de ortopedik ürün üretiminde  kalite çizigisinin en üst noktalara gelmesi gerektiğinin de altını çizdi.
 

7’den 77’ye herkesin markası Kifidis “geçmişin gururu ve geleceğin umutları” ile yoluna devam ediyor.
 

Marka ve ürünler hakkında detaylı bilgi için www.kifidis.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler