26 Şubat 2018 Pazartesi 01:03
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Kişisel Bakım Tüm Haberler  
Duştan yeni çıkmış gibi
Head & Shoulders ürünleri, kendinizi gün boyu duştan yeni çıkmışçasına ferah ve temiz hissetmenizi sağlıyor.
Giriş Zamanı:31 Mart 2012 Cumartesi
Güncelleme: 03 Nisan 2012 Salı

Saçlar sadece bayanlar için değil erkekler için de kendilerine duydukları güvenin önemli bir parçası. Head & Shoulders’ın yaptırdığı bir araştırma da erkeklerin saçları yeni yıkanmış olduğunda gün boyu kendilerini daha iyi hissettiklerini ortaya çıkardı. Saçlardaki ferahlığı gün boyu hissetmek ise Head & Shoulders’ın Ferah ve Temiz  Serisi ile mümkün…
 

Head & Shoulders’ın Ferah ve Temiz Serisi’nin yeni geliştirilmiş üstün Proclean Temizleme Teknolojisi, saçtaki kiri ve yağı daha etkin şekilde uzaklaştırarak, saçlarınızdaki ferahlığı günboyu hissetmenizi sağlar. Head & Shoulders Ferah ve Temiz Serisinin, erkeklerin kendilerine duydukları güveni artıracak fark yaratan üç özelliğiyle tanışmaya hazır mısınız
 

1- Yeni Geliştirilmiş Temizleme Teknolojisi
Ferah ve Temiz Serisinin üstün “Proclean TemizlemeTeknolojisi” sayesinde saçlarınız derinlemesine temizlenirken siz de gün boyu tertemiz ve ferahlık kokan saçlara sahip olmanın keyfini çıkarın.
 

2- Kepeksiz, Sağlıklı Saçlar
Head & Shoulders Ferah ve Temiz Serisi ürünleri, içeriğindeki çinko bileşenleriyle saç dipleri ve saç derisine nüfuz ederek gözle görülen kepek problemini düzenli kullanımda %100’e kadar önler.
 

3- Günboyu Etkisini Sürdüren Ferahlık Duygusu
Gün boyu temiz ve taze koku yayması için parfümü uzmanlar tarafından geliştirilen Ferah ve Temiz Serisi şampuanları ile sadece duştan çıktıktan sonra değil gün boyunca kendinizi çok daha iyi hissedecek, sosyal ilişkilerinizde de kendinize daha çok güveneceksiniz.
 

Siz de Head & Shoulders Ferah ve Temiz Serisi  ürünleriyle hayatınıza fark katın!
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler