26 Şubat 2018 Pazartesi 01:05
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Kırıkkale AVM'sine kavuştu
Altunbilekler AVM, halkın yoğun ilgisiyle Kırıkkale’nin sembolü Nur Camii altında hizmete açıldı.
Giriş Zamanı:12 Haziran 2012 Salı

Açılışa Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Beşir Atalay, Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner, Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti 2. Başkanı Mazhar Bilgin, Diyanet Vakfı Genel Müdürü Süleyman Necati Akçeşme, Kırıkkale Belediyesi Başkanı Veli Korkmaz ve bir çok önemli isim katıldı.
 

Açılışta söz alan Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Beşir Atalay, “Nur Camii Külliyesi Kırıkkale’ye değer katan bir yapıdır. Bu yapının tamamlanması için; buradan elde edilecek kira geliri, camii yönetimi ve inşaatı için çok önemli bir katkı sağlayacaktır. Bu yatırımı yapan güzide iş adamlarımızdan Mustafa Altunbilek’e ülkemize daha bir çok yatırım yapması için hayırlı kazançlar dilerken, Kırıkkale’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
 

Kırıkkale için 500 kişilik bir istihdam
Tecrübesini ve hizmet gücünü şimdi de Kırıkkalelilere sunan, Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek yaptığı konuşmasında “Kış mevsiminin zorlu şartlarına rağmen, Kırıkkale’nin sembolü olan Nur Camii Külliyesini ve alışveriş merkezini en kısa sürede halkımızın hizmetine sunmaya çalıştık. Altunbilekler AVM olarak, Kırıkkale’nin sosyal ve ticari yaşam sağlanacak katkının yanı sıra, bölgeye 500 kişilik bir istihdam imkânı sağlamış olmaktan dolayı son derece memnunuz. Ayrıca bu yapı Kırıkkale’nin değerinin yükselmesinde önemli katkılar sağlayacaktır. Hepimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.
 

Kırıkkaleliler açılışa çok yoğun ilgi gösterdi
Açılışı merakla bekleyen Kırıkkale halkı ise açılışa yoğun ilgi gösterdi. Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Beşir Atalay’ın öncülüğündeki kurdele kesiminden sonra içeri akın eden Kırıkkale halkı; etkinliklerin ve alışverişin tadını çıkarmaya başladı.
 

Üç kattan oluşan AVM'de 2 katlı kapalı otopark, Rodi Mood, Mado Teknosa, DeFacto, Penti, Yards gibi seçkin markaların bulunduğu mağazalar, Altunbilekler Market, dev çocuk eğlence alanı, bir çok lezzeti bir arada sunan yemek alanı, 9D sinema bulunuyor. Yaklaşık 16.000 metre karelik bir alana sahip olan AVM'de, özellikle 2.760 metre kare büyüklüğündeki benzersiz Altunbilekler Marketi, Kırıkkale’de kaliteli hizmet standartlarını yükseltmeyi hedefliyor.
 


 


 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler