19 Ağustos 2019 Pazartesi 07:52
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MODA TREND Tüm Haberler  
Tag Heuer'den çok özel 2011 koleksiyonu
Teknoloji, lüks, zarafet ve sportif ruhu bir arada harmanlayan Tag Heuer 2011 yılına özel sınırlı sayıda ürettiği serisi “Limited Edition Box Gold”u farklı olmak isteyen kullanıcılarının beğenisine sunuyor.
Giriş Zamanı:23 Aralık 2010 Perşembe
Teknoloji, lüks, zarafet ve sportif ruhu bir arada harmanlayan Tag Heuer’den çok özel bir çalışma.
Gözlük koleksiyonunda da oldukça iddialı olan Tag Heuer 2011 yılına özel sınırlı sayıda ürettiği serisi “Limited Edition Box Gold”u farklı olmak isteyen kullanıcılarının beğenisine sunuyor.
Tag Heuer’in dünya genelinde sadece 500 adet üretildiği Limited Edition Box Gold koleksiyonu şık, havalı, zarif ve çekici. Özel kutusu içinde satışa sunulacak seri tasarımı ile de göz alıyor. Tag Heuer’in sınırlı sayıda üretilen modelinde altın materyal kullanıldı. Limited Edition Box Gold modelinin saplarında ve gözlük camı üzerinde yer alan altın materyaller modele farklı ve elit bir çizgi sunuyor.
Dizayna uygun materyallerle desteklenen modelde seri numaraları kabartma yazı ile saplarının içine işlenmiş. Koleksiyonun camlarında polarize cam, sap renklerinde ise siyah, bej ve kahve tonları kullanıldı.
2011 senesi itibari ile Türkiye’ye gelen ve sınırlı sayıda hazırlanan bu özel model, Tag Heuer koleksiyonunun yer aldığı seçkin optik mağazalarında satışa sunulmaya başlanacak.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler