26 Şubat 2018 Pazartesi 01:03
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Zincir Mağazalar Tüm Haberler  
Boyner Isparta İyaşPark Mağazası açıldı
Departmanlı mağazacılığın öncü ismi Boyner Büyük Mağazacılık, büyümeye devam ediyor. Isparta’daki ilk Boyner Mağazası, 11 Mart 2011 tarihinde İyaşpark Alışveriş Merkezi’nde açıldı.
Giriş Zamanı:17 Mart 2011 Perşembe

Boyner Isparta İyaşpark Mağazası ile Türkiye çapında 33’üncü çok kategorili mağazasına ulaşan Boyner Mağazaları; İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Antalya, Mersin, Diyarbakır, Denizli, Konya, Trabzon, Kayseri, Eskişehir, Muğla, Tekirdağ, Afyon, Kütahya, Manisa, Balıkesir, Erzurum, Kahramanmaraş, Rize, İskenderun, Samsun ve Isparta olmak üzere toplam 25 ilde; 33 adet Boyner, 11 adet Boyner Outlet ve 13 adet tek kategoride uzmanlanmış konsept mağaza ile hizmet veriyor.

1500 m² net satış alanı ile hizmet vermeye başlayan Boyner İyaşpark Mağazası içinde kadın, erkek, çocuk, genç giyim ve aktif spor, ayakkabı, kozmetik ve ev kategorileri bulunuyor.

Boyner Isparta İyaşpark Mağazası kadın, erkek, çocuk ve genç aktif spor giyimde Assymmetry, Cotton Bar, Limon Company, Pi, Fabrika, U.S.Polo, Silk & Cashmere,Y-London, Mammaramma, Barbie, Nike, Adidas, Converse, Puma, Colin’s, Levi’s, Mavi Jeans; ayakkabı&çanta reyonlarında Pierre Cardin, Vakko, David Jones, Delsey, Pedro Camino ve US Polo, kozmetik kategorisinde Lancome, Clinique, Estée Lauder,  Calvin Klein, Bvlgari, Davidoff, Armani, Burberry gibi pek çok seçkin markayı Isparta müşterileri ile yepyeni bir lokasyonda buluşturuyor.

Boyner Isparta İyaşpark Mağazası, ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaad ediyor.

Adres: Süleyman Demirel Bulvarı Bahçelievler Mah.156 Cad. No. 33 Kat: 1 Mağaza No: 125/C 32100 Isparta

Tel: 0246 227 28 28

www.boyner.com.tr

 


 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

İsim Soyisim Isparta IYAŞ AVM de Vakko satılmıyor ve hayta ıspartada başka bir yerde de Yok, bu yazı başlığına aldanıp zaman ayırıp giderseniz bu gün itibari ile (18 kadım 2017) boş dönersiniz 18 Kasım 2017 Cumartesi

Tüm Yorumlar

Diğer Haberler