26 Şubat 2018 Pazartesi 00:56
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MANŞET Tüm Haberler  
Palm City, çocukları mesleklerle tanıştıracak
Palm City Mersin, yarıyıl tatilinde minik misafirlerini hayal ettikleri mesleklerle tanıştıracak.
Giriş Zamanı:24 Ocak, 2013 Perşembe

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde minik misafirlerini hayal ettikleri mesleklerle tanıştıracak.
 

Birbirinden renkli etkinliklerle büyük küçük her yaştan ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatan Palm City Mersin AVM, çocukların yarıyıl tatiline eğlenceli bir atölye çalışmasıyla renk katacak.
 

26 Ocak-10 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte çocuklar oyun oynayarak meslekleri tanıyacaklar. Büyüdüklerinde seçecekleri meslekleri uygulamalı olarak gösteren atölye çalışması çocuklara keyifli bir tatil yaşatacak.
 

Uzmanlar eşliğinde gerçekleşecek etkinlikte çocuklar polis, itfaiyeci, doktor, aşçı, pilot gibi meslekleri gösteren cut out’larla hatıra fotoğrafı çektirecekler… Aşçı olmayı isteyen çocuklar aşçılık atölyesinde enfes pastalar hazırlayacak. Palm City Mersin ayrıca, 26 Ocak-10 Şubat tarihlerinde her 20 TL alışverişe Playland çocuk oyun alanından 1 kredilik oyun kuponu hediye edecek.
 

Palm City, çocukları mesleklerle tanıştıracak

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler