22 Mart 2019 Cuma 04:04
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Palladıum Ataşehir'de Eğlence Panayırı Başlıyor
Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir AVM’de 11-19 Ağustos tarihleri arasında küçükten büyüğe tüm ziyaretçilerin çok keyif alacağı “Eğlence Panayırı” etkinliği başlıyor.
Giriş Zamanı:09 Ağustos 2018 Perşembe
Güncelleme: 11 Ağustos 2018 Cumartesi

JLL Türkiye tarafında yönetilen Palladium Ataşehir, 11-19 Ağustos tarihleri arasında Eğlence Panayırı etkinliğini gerçekleştiriyor. Etkinlik alanına gelecek ziyaretçiler, eğlenirken sürpriz hediyelerin de sahibi olacak.

Palladium Ataşehir ‘de Nostalji Yaşamaya Ne Dersiniz?

Eğlence Panayırı etkinlik alanına gelerek nostalji yaşayacaksınız. Çocukluğumuzda gitmek için can attığımız lunaparklar, panayırlardaki eğlenceli oyunları 1 hafta boyunca yeniden hatırlayarak eğleneceksiniz. Eğlence panayırında yok yok... pelüş oyuncak yakalama oyunu, 4 farklı oyunların oynanacağı vagonlar, leziz yemek istasyonları, hediyelik eşyalar, sürpriz hediyeler ve dahası Palladium Ataşehir’de sizleri bekliyor

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler