22 Mart 2019 Cuma 04:28
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 OUTLET DÜNYASI Tüm Haberler  
Fatih Kıral Mobilya Outlet, Libadiye'de Açıldı
Fatih Kıral Mobilya & Dekorasyon, yeni outlet mağazasıyla Libadiye'de!
Giriş Zamanı:09 Ağustos 2018 Perşembe

Fatih Kıral Mobilya & Dekorasyon, yeni outlet mağazasını Libadiye Caddesi'nde hizmete açtı. Birbirinden farklı ve kaliteli tasarımların satışa sunulduğu mağazada, yine Fatih Kıral Mobilya & Dekorasyon'un temsil ettiği dünyaca ünlü yerli ve yabancı "marka" mobilyalar da yer alıyor.

 

Mobilya kavramına farklı bir yaklaşım sunan tüm bu markaların Fatih Kıral Mobilya Outlet'te bir arada bulunmasının avantajı ise büyük. Böylece sadece mobilya satın almayı düşünenler için değil, birbirinden farklı mobilya konseptleriyle tanışıp tümünü bir arada incelemek isteyenler için de Fatih Kıral Mobilya Outlet bir cazibe merkezi haline geliyor.
 

Libadiye Caddesi'ndeki mağazanın bir de manevi değeri var. Söz konusu mekân, aynı zamanda ilk Fatih Kıral mobilya fabrikası... Burada üretilen mobilyalarla uzun yıllar milyonlarca mekânı kaliteli konforla tanıştıran Fatih Kıral Mobilya, daha sonra 15 bin metrekarelik modern üretim tesisine geçmişti.

Fatih Kıral Mobilya Outlet, hayatına mobilya merkezli bir değişiklik getirmek isteyenleri Libadiye'ye bekliyor! 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler