18 Haziran 2019 Salı 17:31
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 GÜNCEL ÖZEL Tüm Haberler  
Tepe Nautilus, Anne Buluşmaları
Tepe Nautilus, 19 Eylül’de Parents dergisi işbirliği ile Anne Buluşmaları’na ev sahipliği yapıyor.
Giriş Zamanı:18 Eylül 2018 Salı

15 yıldır ziyaretçileriyle güçlü bir bağ kuran Tepe Nautilus, 19 Eylül Çarşamba günü Parents Anne Buluşmaları’na ev sahipliği yapıyor. Parents Dergisi tarafından anneler ve anne adaylarını bebek bakımı ve çocuk gelişimi gibi konularda bilgilendirmek amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte konusunun uzmanları ve ünlü bloggerlar Tepe Nautilus’ta bir araya geliyor.

 

Türkiye’nin en sevilen bloggerlarından Ece Kumkale, Ece Dündar, Tansu Avcı, Esra Ertuğrul ve Pelin Özcan’ın merak edilen sorularını Dr. Hande Namal Türkyılmaz, Farmakolog Dr. Ergun Ger ve Doç. Dr. Hatice Zeynep İnan yanıtlayacak. Parents Anne Buluşmaları’nın özel konuğu ise riskli bebek gelişiminde dikkat edilmesi gerekenler konusunda soruları yanıtlayacak olan Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’ndan Cerebral Palsy Türkiye Akademik Kurul Başkanı Prof. Dr. İpek Akman.

 

Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinlikte WeeBaby, Tedi, Altınçağ Anaokulları ve Probar Multikids’ten sürpriz hediyeler ve ikramlar da katılımcıları bekliyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler