12 Kasım 2019 Salı 10:06
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MODA TREND Tüm Haberler  
“House of Look” Kadınların Yeni Gözdesi
İddialı Kadınların Yeni Markası; “House of Look” Moda Severlerin Beğenisine Sunuldu.
Giriş Zamanı:03 Ekim 2018 Çarşamba

Modayı “Uyumlu, sade ve iddialı” anlayışı ile yorumlayan modanın yeni markası “House Of Look”, ilk Sonbahar-Kış koleksiyonunu 2 Ekim Salı günü Nişantaşı’ndaki Showroom’unda gerçekleşen görkemli bir açılışla moda severlere tanıttı.

 

Koleksiyonundaki tüm parçalarda yalınlığı ve şıklığı ön planda tutan House Of Look’un açılışına katılanlar arasında medya, moda ve cemiyet hayatından birçok insanın yanı sıra Seren Serengil ve eşi Yaşar İpek yer aldı. Geceye House Of Look markasının yeni koleksiyonundan bir kıyafet giyerek gelen Serengil ise göz doldurdu.

 

Hayatın hızına ayak uyduran kadınların, zarafet ve şıklığından taviz vermemeye özen gösterme ihtiyacını göz önüne alarak hazırlanan Sonbahar-Kış koleksiyonu markanın kurucusu İpek Doruk’a ait. Tekstilci bir aileden gelen ve iddialı kadının moda anlayışını kendi tarzı ile yorumlayan İpek Doruk, House Of Look markası ile moda sektöründe şehirli kadının gardırobunda fark yaratmaya hazırlanıyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler