18 Haziran 2019 Salı 17:23
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MANŞET Tüm Haberler  
Capacity AVM’de Anne&Bebek Yogası
Anne&Bebek Yogası, Zeynep Gözübüyük ile 11 Ekim Perşembe günü Capacity AVM’de gerçekleşecek.
Giriş Zamanı:04 Ekim 2018 Perşembe
Güncelleme: 04 Ekim 2018 Perşembe

Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası’nda anneler bebekleriyle kaliteli ve huzur dolu bir zaman geçirecek. Yapılan yogayla; anne ve bebek arasında özel bir bağ oluşurken, anne ile bebekler hem sosyalleşecek hem de bebeklerin bedensel ve zihinsel gelişimine katkı sağlanacak.

 

Ailelerin sağlık refahını artırmak, aynı zamanda ebeveynlerin bebekleriyle kaliteli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla kurulmuş, dünyanın önde gelen hamile, anne ve bebek yogası okullarından biri olan Birthlight’ın, Hamile Yogası Eğitmenlik Sertifikası’na sahip eğitmeni Zeynep Gözübüyük, anne ve bebekleriyle buluşmak için 11 Ekim Perşembe günü saat 11.00’da Capacity AVM’ye geliyor.

 

2 ile 10 ay arasında olan bebeklerin katılımıyla gerçekleşecek etkinliğe www.capacity.com.tr/kayit adresindeki formu doldurarak katılabilirsiniz. Sınırlı sayıda katılımın sağlanacağı etkinliğe kayıt yaptıran anneler, çok özel hediyelerin de sahibi olacak. Kayıt yaptırmayı unutmayın!

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler