18 Haziran 2019 Salı 16:44
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Domino’s Pizza'nın AVM Konsepti
Domino’s Pizza yeni AVM konsepti ile bu kez Tepe Nautilus’da
Giriş Zamanı:04 Ekim 2018 Perşembe

Türkiye’deki büyümesini sürdüren Domino’s Pizza, AVM’lere yönelik hizmet konsepti çerçevesinde Tepe Nautilus’da yeni bir şube açtı. Domino’s Pizza, AVM’lerdeki hızlı akışa en iyi şekilde ayak uydurabilmek için özel bir inovasyon geliştirdi. Bu kapsamda bir pizzayı 6 dakikada pişiren Domino’s fırınları güncellenerek, süre 3,5 dakikaya düşürüldü. Tepe Nautilus’daki mağaza Domino’s Pizza’nın bu konseptle açılan 3’üncü AVM şubesi oldu.

 

Hızlı servis pizza denilince akla gelen ilk marka olan Domino’s Pizza, İstanbul Anadolu yakasının gözde alışveriş merkezlerinden Tepe Nautilus’da yeni şubesini açtı. Domino’s Pizza, AVM’lerdeki hızlı hizmet akışına en iyi şekilde ayak uydurmak için tasarladığı yeni konseptini bu kez de Tepe Nautilus’daki şubesine taşıdı. Tepe Nautilus’da açılan yeni şube, markanın bu konseptle hayata geçirdiği 3’üncü AVM şubesi oldu.

 

AVM’lere özel, 3,5 dakikada pişiren fırın

Domino’s Pizza AVM’lerdeki aktif operasyona en iyi şekilde ayak uydurabilmek için farklı bir inovasyon geliştirmiş, bu konsepti daha önce iki AVM’de uygulamıştı. Bu konsept doğrultusunda Domino’s Pizza, AVM’lerde her zamankinden daha çabuk pişiren özel fırınlar kullanmaya başladı. 30 dakikada teslim garantisi nedeniyle çok hızlı hareket etmeye alışkın olan Domino’s Pizza, bu uygulamayla hızını daha da artırdı. Normal bir Domino’s şubesinde pizzaların pişirilmesi halihazırda yalnızca 6 dakika sürerken, yeni fırınlarla bu süre 3,5 dakikaya kadar düşürüldü.

Domino’s Pizza, önümüzdeki aylarda AVM’lerdeki potansiyelleri değerlendirmeye devam edecek.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler