18 Haziran 2019 Salı 16:49
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MODA TREND Tüm Haberler  
Boyner'le Moda Sohbeti
Boyner, Eskişehir Teknik Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü öğrencileriyle buluştu.
Giriş Zamanı:25 Ekim 2018 Perşembe

Tişörtten gömleğe, sweatshirt’ten pantolon ve spor giyime, ayakkabıdan en trendy montlara uzanan zengin ürün koleksiyonu ve marka çeşitliliği ile gençlerin en çok alışveriş yaptığı destinasyonlardan biri olan Boyner, üniversite öğrencileriyle moda sohbeti yapmak için Eskişehir’deydi. Boyner ve Eskişehir Teknik Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü iş birliği ile gerçekleşen etkinliğe öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. 

 

23 Ekim Salı günü Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Kongre Merkezi’nde yapılan etkinlikte, perakende sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimleri olan ve Boyner Kadın Kategorisinin Müdürlüğünü yürüten Seyhan Okur öğrencilerle buluştu. Okur, öğrencilerle 2018–19 sonbahar-kış sezonundan yola çıkarak keyifli bir moda sohbeti gerçekleştirdi.

 

Konuşmasında sonbahar-kış sezonunun öne çıkan renklerine ve trendlerine yer veren Seyhan Okur, kampüs modasından da bahsetti. Öğrencilerden gelen soruları da yanıtlayan Okur Amerika’nın en çok sevilen genç giyim markalarından olan ve Türkiye’de de gençler tarafından büyük ilgi ile takip edilen Aéropostale'ın bu sezon Boyner'le yeniden Türkiye’ye geldiğini ve sadece Boyner’lerde gençlerle buluşacağını sözlerine ekledi.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler