19 Ağustos 2019 Pazartesi 07:50
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MODA TREND Tüm Haberler  
Kip Doğu Avrupa'ya Açıldı
Türkiye’nin ilk erkek moda markalarından KİP, Romanya’nın başkenti Bükreş’te açtığı mağaza ile Doğu Avrupa’da büyüme planlarının ilk ve en önemli adımlarından birisini attı.
Giriş Zamanı:02 Kasım 2018 Cuma

Doğu Avrupa’daki ilk mağazasını Romanya Bükreş’te açan KİP, mükemmel müşteri deneyimini hedefleyen mağazacılık anlayışıyla şehrin en yeni ve iddialı AVM’leri arasında yer alan Park Lake Mall’da Romanya erkeklerini şık, kaliteli, trendy ürünleriyle tanıştıracak

.Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan açılış vesilesiyle yaptığı açıklamada; KİP’in erkek modasında köklü bir geçmişe sahip bir marka olduğunu belirterek, “KİP’in global bir marka olma yolundaki adımları adına Romanya açılımını çok önemsiyoruz. Hedefimiz Romanya’da 2023’e kadar 8 mağazaya ulaşmak” dedi.

Zeynep Doğan sözlerini şöyle sürdürdü: “Romanya; Doğu Avrupa’da büyüme planlarımızın ilk adımı. Yakın zamanda KİP markamızı bu coğrafyada Polonya ve Ukrayna’ya da taşıyacağız. Ayrıca KİP markamızla yurt dışında 2023’e kadar hedef pazarlarımız Körfez Ülkeleri, Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri, Balkanlar ve Kuzey Afrika’da 80 mağazaya ulaşmayı öngörüyoruz.”

KİP Bükreş mağazasının çok yakın zamanda açılmasına rağmen Romenler’den çok güzel tepkiler aldıklarına da dikkat çeken Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan, “KİP erkeğinin casual görünümü destekleyen şık, kaliteli, trendy, renkli ve yenilikçi koleksiyonları ile kalıpları bu pazarın beklentileriyle çok uyuştu” açıklamasını yaptı.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler