20 Temmuz 2019 Cumartesi 22:32
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Eğlencenin Adresi: Kozzy AVM
Kozzy AVM, kasım ayı boyunca her hafta sonu küçük ziyaretçilerini birbirinden eğlenceli etkinliklerle ağırlıyor.
Giriş Zamanı:08 Kasım 2018 Perşembe
Güncelleme: 08 Kasım 2018 Perşembe

Şık ve modern mimari konsepti ile yaşamdan keyif alanların buluşma noktası olan Kozzy AVM, kasım ayı boyunca her hafta sonu, çocukların eğlenerek el becerisini geliştirmesini sağlayacak etkinliklerle küçük ziyaretçilerine eğlenceli dakikalar sunuyor.

 

Kozzy AVM, küçük ziyaretçilerinin ücretsiz olarak katılabildiği etkinliklerde çocuklar eğlenirken aileleri de hem alışveriş yapma hem de dinlenme fırsatı buluyor.

 

Kozzy AVM Çocuk Kulübü tarafından organize edilen etkinlikler kapsamında 10 Kasım’da Atatürk’ü Anma Etkinliği (Yaka Süsleri), 11 Kası gün Uçan Füze Etkinliği, 17 Kasım gün Arkadaşım Zürafa, 18 Kasım günü Penguen Kardeşler, 24 Kasım günü Çiçek Buketive 25 Kasım günü Rulo Yarış Arabası ile minik misafirlerin yüzlerini güldürecek.

 

Kasım ayı boyunca her cumartesi-pazar saat 15.00 ila 17.00 saatleri arasında Kozzy AVM etkinlik alanında yapılacak atölye çalışmalarına katılım ücretsiz olacak.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler