27 Mayıs 2019 Pazartesi 01:56
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Trumpland Kasım Etkinlikleri
Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de çocuklar bu hafta sonu atölyede ‘Magnet Şemsiye’ yapacaklar.
Giriş Zamanı:13 Kasım 2018 Salı

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de çocuklar bu hafta sonu atölyede ‘Magnet Şemsiye’ yapacaklar. Çocuklar magnet şemsiyeleri, zevklerine uygun rengarenk süsleyip boyayacak, yaratıcılıklarını geliştirecekler. Birbirinden eğlenceli tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler. Çocukların hem el becerilerini geliştirme hem de arkadaşlarıyla birlikte sosyalleşme fırsatı bulacakları atölye etkinliği, 17-18 Kasım’da 14.00 -16.00 saatleri arasında düzenlenecek.

‘Tıngırtı’ ve ‘Gümbürtü’ ülkesini yöneten kral ve kraliçenin arasındaki keyifli anlaşmazlığın şarkılarla, danslarla, masalsı bir dekor ve rengarenk kostümlerle bezenmiş fantastik yolculuğu ‘Uçan Adam’, 17 Kasım Cumartesi günü, tanıştığı masal cüceleri sayesinde maceralara sürüklenen ‘Dünyayı Kurtaran Çocuk’ ise 18 Kasım Pazar Trumpland Wii Sahnesi’nde saat 13.00’da….

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz… 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler