19 Ağustos 2019 Pazartesi 07:31
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MODA TREND Tüm Haberler  
Kadın ve Moda Dergisi She&Girls
Kadın ve Moda Dergisi She&Girls Kasım 2018 itibarı ile yayın hayatına başladı.
Giriş Zamanı:29 Kasım 2018 Perşembe

Kadın ve Moda Dergisi She&Girls Kasım 2018 itibarı ile yayın hayatına başladı.Kadın ve Moda dergiciliğin tecrübeli isimleri tarafından hazırlanan She&Girls her ay okuyucularına 52 sayfalık gençlik dergisi Girls&She’yi hediye ediyor.Dergi Turkcell, Vodafone, dmags dergiliklerde ve Türkiye’deki tüm Migros’larda okuyucularıyla buluşuyor.

Gençlik Dergisi Girls&She hediyeli Moda ve Kadın Dergisi She&Girls çıktı.

Yayıncılık konusunda Son derece tecrübeli MSE Medya tarafından yayınlanan dergi moda, sanat, sağlık, kombinler, outfit seçimler ve röportajları gibi konularda ön planda olacak. Tecrübeli bir ekip tarafından hazırlanan dergi her sayısında çıtayı bir adım daha ileriye taşımak istiyor.

She&Girls Dergisi Yayın Direktörlüğünü kadın dergiciliğinde tecrübeli isim Sedef Tosun, Genel Yayın Yönetmenliğini 360 derece yayıncılığın tecrübeli ismi Birnaz Akpınar, Marka Direktörlüğünü Başak Vonal üstlendi.

She&Girls Dergisi’nin Moda EditörleriTürkiye ile birlikte Avrupa modasını da yerinden takip eden Gamze Siegl, Fashion TV en iyi blogger ödüllü yazarı Dilara Kırmıt.

Derginin güzellik editörü olarak makyaj sanatçısı Özlem Şamiloğlu ekipte yer alıyor. Derginin röportajlarını ise Emre Kara yapıyor. Emre Kara aynı zamanda kreatif yönüyle röportajların styling, makyaj, fotoğraf gibi detaylarını da kendisi organize ediyor. Yazarlarımız Leyla Kaçar, Ela Tosun ve Sıla Vonal gündem konularını derginin yanısıra www.sheandgirls.com ‘da okuyucularıyla paylaşıyor.

Moda ve Kadın Dergisi She&Girls’ün en önemli özelliklerinden birisi Anne Kız Dergisi olması. Gençlik Dergisi Girls&She, derginin her sayısında okuyuculara hediye olarak veriliyor. Büyük ilgi gören ve hediye olarak yayınlanın gençlik dergisi 52 sayfa.

Detaylı bilgi için

www.sheandgirls.com

info@msemedya.com

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler