27 Mayıs 2019 Pazartesi 01:08
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MANŞET Tüm Haberler  
ÖzdilekPark İstanbul’da Çekiliş Zamanı
Göz kamaştıran 1 tane Jaguar E-Pace sahibini bekliyor.
Giriş Zamanı:04 Aralık 2018 Salı

ÖzdilekPark İstanbul, yeni yıla sayılı günler kala ziyaretçilerini her otomobil tutkununun rüyası, muhteşem bir Jaguar E-Pace kazanmaya davet ediyor. 28 Şubat 2019 tarihine kadar 100 TL ve katlarında alışveriş yaparak çekilişe katılanlar, her yeni alışverişle hayallerinin otomobiline bir adım daha yaklaşıyor.

 

ÖzdilekPark İstanbul, yeni yıla çok az bir zaman kala misafirlerini özel bir kampanyayla karşılıyor. ÖzdilekPark İstanbul’dan toplam 100 TL ve katları alışveriş yapan 1 şanslı kişi, muhteşem bir Jaguar E-Pace kazanma şansı yakalıyor.

 

Muhteşem bir araba için…

Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken 28 Şubat 2019 Perşembe gününe kadar ÖzdilekPark İstanbul’un içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içerisinde 100 TL ve katlarındaki alışveriş fişinizle birlikte kampanya standına gelerek kuponunuzu almak.

Jaguar E-Pace kazanan talihli isimler ise 07.03.2019 tarihinde saat 14:00’de ÖzdilekPark İstanbul’da yapılacak çekilişle belli olacak ve rüyalarının otomobiline kavuşacak.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler